ČERNÍ A ČERNÍ S PÁLENÍM / BLACK, BLACK & TAN |
Psi třída otevřená / Male open class |
V1,CAC,NV,BOB,BIG II Jonas Black Petrs (Earthly Look Black Petrs x Zero Chance Black Petrs) |
Psi třída vítězů / Male winner class |
V1,CAC Princ Tobias od Bukové studánky (Manaca's No Question Asked x Ira z Chalupecké louky) |
Feny třída štěňat / Female baby class |
VN1 Maikki z Lesních chalup (Bruce Tarakim x Hyacke z Lesních chalup) |
VN2 Franceska Andraste (Bucifal Andraste x Jenny z Chalupecké louky) |
Feny třída mladých/ Female junior class |
V1,CAJC Eila Andraste (Beauty Spot Faledo x Heidi od Bukové studánky) |
V2 Qira od Bukové studánky (Füzberki Mandula x Hiddy od Bukové studánky) |
Feny mezitřída / Female intermediate class |
V1,CAC,NV,BOS Pepsi od Bukové studánky (Manaca's No Question Asked x Ira z Chalupecké louky) |
V2,r.CAC Zaza z Vejminku (Bastien z Vejminku x Jakarta z Vejminku) |
V3 Zoja z Vejminku (Bastien z Vejminku x Jakarta z Vejminku) |
Feny třída otevřená / Female open class |
V1,CAC Lenna od Bukové studánky (Merry Cocktails Melody Maker x Hiddy od Bukové studánky) |
Feny třída veteránů / Female veteran class |
V1,BOV Cannbera z Černého Slezska (Earthly Look Black Petrs x Fatty Moravia Mystery) |
OSTATNÍ JEDNOBAREVNÍ / OTHER SOLIDS |
Psi třída mladých / Male junior class |
V1,CAJC Vigorrus Velvet Goldmine (Flyers Quintus x Vigorrus Teenage Rockstar) |
Psi třída otevřená / Male open class |
V1,CAC Orlando z Vejminku (Beauty Spot Faledo x Evita z Vejminku) |
Feny třída štěňat / Female baby class |
VN1 Celestine z Vejminku (Orlando z Vejminku x Xandra z Vejminku) |
Feny třída mladých / Female junior class |
V1,CAJC Konnie z Lesních chalup (Bruce Tarakim x Chilli z Lesních chalup) |
V2 Xantha Black Petrs (Janik Black Petrs x Luciana Black Petrs) |
Feny mezitřída / Female intermediate class |
V1,CAC Waikiki z Vejminku (Quettadene Shumadinac x Victoria z Vejminku) |
Feny třída otevřená / Female open class |
V1,CAC Fronny z Borové samoty (King of Hearts Made in Austria x Dolly z Borové samoty) |
abs. Infinity Sant Tulip (Bruce Tarakim x Regatta Sant Tulip) |
VÍCEBAREVNÍ / PARTICOLOURS |
Psi třída mladých / Male junior class |
V1,CAJC,BOJ Zed Black Petrs (Lindridge Icon x Spacy Black Petrs) |
V2 Rocky Skar-Line Colour Range (Craigdean Kokrchoc x Heidy Skar-Line Colour Range) |
Psi třída otevřená / Male open class |
V1,CAC Ultimo Black Petrs (Nickel and Dimes Sunny Afternoon x Ebby Black Petrs) |
V2,r.CAC Ság-Hegyi Zafír Caffé Macchiato (Schilling Rämund's Liver-Brendon x Mesztegnyei Aura) |
V3 Sailor Black Petrs (Nickel and Dimes Sunny Afternoon x Zero Chance Black Petrs) |
V4 Brave Heart Inmensa belleza (Nickel And Dimes Sunny Afternoon x Gvendolin Black Petrs) |
abs. Just pod Ořechem (Allert's Hertog x Betty pod Ořechem) |
Psi třída pracovní / Male working class |
V1,CAC Phoenix z Horní Lipky (Ság-Hegyi Zafír Caffé Macchiato x Channel z Horní Lipky) |
V2,r.CAC Aiwin Inmensa Belleza (Tobby z Hořenuše x Coccinella Divus Donum) |
Feny třída mladých/ Female junior class |
V1,CAJC Yasmine z Hořenuše (Nickel And Dimes Sunny Afternoon x Tracy z Hořenuše) |
V2 Evellien Sirrah Shine (Glowhill Silver Spur x Cannella Dolce Sirrah Shine) |
Feny mezitřída / Female intermediate class |
V1,CAC Pepper z Horní Lipky (Ság-Hegyi Zafír Caffé Macchiato x Channel z Horní Lipky) |